حضور موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

حضور موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از امروز ۲۰ آبان‌ماه ۱۳۹۶ گشایش یافت. موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان با معرفی سه وب‌سایت خود در این نمایشگاه حضور دارد.

سه وب‌سایت کتابک (پایگاه ترویج کتابخوانی)، آموزک (پایگاه آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان) و کتاب هدهد (فروشگاه کتاب و سایر فرآورده‌های فرهنگی کودکان و نوجوانان)، از جمله وب‌سایت‌های موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان هستند که به صورت تخصصی به موضوع ادبیات کودکان می‌پردازند. این سه وب‌سایت از امروز در غرفه موسسه پژوهشی به علاقه‌مندان معرفی خواهند شد.

 

یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

 

در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، نزدیک به ۴۰۰ شرکت فعال در حوزه دیجیتال حضور دارند. در این نمایشگاه افزون بر حضور شرکت‌های فعال، ۱۲۰ نشست و کارگاه تخصصی نیز با موضوعاتی چون کسب و کار مجازی، سواد فضای مجازی، آموزش نرم‌افزارهای تخصصی حوزه نشر دیجیتال، آموزش راه‌کارهای تولید و نشر محتوای فضای مجازی و مشاوره‌های تخصصی سازمان‌ها و مراجع قانونی در ارتباط با حوزه فضای مجازی برگزار خواهد شد. حضور عموم علاقه‌مندان در این نشست‌ها و کارگاه‌ها آزاد و رایگان خواهد بود. همچنین به شرکت‌کنندگانی که پیش از آغاز نمایشگاه برای حضور در این نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی در سامانه اینترنتی ثبت‌نام کرده‌اند، پس از پایان نمایشگاه، گواهی معتبر از جانب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعطا خواهد شد.

یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از امروز شنبه ۲۰ آبان‌ماه ۱۳۹۶ آغاز به کار کرده است و تا جمعه ۲۶ آبان‌ماه هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۰ به کار خود ادامه خواهد داد.

علاقه‌مندان به بازدید از غرفه موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و آشنایی بیشتر با وب‌سایت‌های این موسسه و کسب اطلاعات لازم می‌توانند به غرفه این مجموعه در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال به آدرس تهران، مصلای امام خمینی (ره) مراجعه کنند.

جهت آشنایی بیشتر با وب‌سایت‌های موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان به آدرس‌های زیر مراجعه کنید:

 

ديدگاه شما