فهرست کتابک به مناسبت شب جهانی خفاش، 5 شهریور

فهرست کتابک به مناسبت شب جهانی خفاش، ۵ شهریور

شب جهانی خفاش به منظور اهمیت حفظ این گونه در حدود ۳۰ کشور در آخرین هفته کامل ماه آگوست برگزار می‌شود. شب جهانی خفاش در سال ۱۹۹۷ برای اطلاع‌رسانی به مردم در مورد نیازها و مزایای خفاش‌ها در طبیعت آغاز شد. این مراسم سالانه به ترویج تصویر خوب از خفاش‌ها و شکستن برخی از افسانه‌ها و شفاف سازی آنها کمک می‌کند.

ضروری است که درباره خفاش‌ها بیشتر بدانیم زیرا بیش از ۱۴۰۰ گونه خفاش در سراسر جهان وجود دارد. خفاش‌ها بعد از جوندگان دومین راسته پستانداران هستند و حدود ۲۰ درصد از کل گونه‌های پستاندار در جهان را تشکیل می‌دهند. این موجودات را میتوان تقریباً در تمام نقاط کره زمین به غیر از بیابان‌های خیلی خشک و مناطق قطبی یافت.

انسان‌ها اغلب از خفاش‌ها می‌ترسند، زیرا تصور غلط عمومی از مضر بودن آن‌ها وجود دارد. همه خفاش‌ها حمله نمی‌کنند. بله، خفاش‌ها از خون تغذیه می‌کنند، اما بیشتر از حشرات تغذیه می‌کنند و این امر خوبی است زیرا موجب کنترل جمعیت حشرات شده و تعادل را در طبیعت حفظ می‌کند.

کتابک به مناسبت شب جهانی خفاش کتاب‌های زیر را به شما معرفی می‌کند:

خفاش وارونه (نشر امیرکبیر)/ برای ۳ تا ۹ سال/ (معرفی کتاب خفاش وارونه/ خرید کتاب خفاش وارونه)
خفاش وارونه (نشر علمی و فرهنگی)/ برای ۷ تا ۹ سال/ (معرفی کتاب خفاش وارونهخرید کتاب خفاش وارونه)
خفاش دیوانه/ برای ۷ تا ۹ سال/ (معرفی کتاب خفاش دیوانه/ خرید کتاب خفاش دیوانه)
خفاش نازنازی‌ام گم شده – دفترچه خاطرات جغد ۶/ برای ۷ تا ۹ سال/ (معرفی کتاب خفاش نازنازی‌ام گم شده/ خرید کتاب خفاش نازنازی‌ام گم شده)
گربه کوچولوی سفید و خفاش/ برای ۷ تا ۹ سال/ (معرفی کتاب گربه کوچولوی سفید و خفاش/ خرید کتاب گربه کوچولوی سفید و خفاش)
خفاش کوچولو/ برای ۹ تا ۱۲ سال/ (معرفی کتاب خفاش کوچولو/ خرید کتاب خفاش کوچولو)
خفاش کوچولوی وفادار – ماجراهای خفاش کوچولو ۱/ برای ۹ تا ۱۲ سال/ (معرفی کتاب خفاش کوچولوی وفادار/ خرید کتاب خفاش کوچولوی وفادار)
دلتنگی‌های خفاش کوچولو – ماجراهای خفاش کوچولو ۲/ برای ۹ تا ۱۲ سال/ (معرفی کتاب دلتنگی‌های خفاش کوچولو/ خرید کتاب دلتنگی‌های خفاش کوچولو)
خفاش کوچولو در سرزمین دراکولا – ماجراهای خفاش کوچولو ۳/ برای ۹ تا ۱۲ سال/ (معرفی کتاب خفاش کوچولو در سرزمین دراکولا/ خرید کتاب خفاش کوچولو در سرزمین دراکولا)
بدون خفاش کوچولو هرگز – ماجراهای خفاش کوچولو ۴/ برای ۹ تا ۱۲ سال/ (معرفی کتاب بدون خفاش کوچولو هرگز/ خرید کتاب بدون خفاش کوچولو هرگز)

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱-۰۶-۰۵ ۱۲:۵۶
متن سفارشی:

ديدگاه شما