از مربیان برگزیده طرح با من بخوان خراسان جنوبی در تهران تقدیر شد

جامعه یاوری فرهنگی و موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان از تاریخ ۱۴تا ٢٢ مرداد سال ۱٣٩۴ با برگزاری یک اردوی آموزشی-تفریحی، میزبان مربیان و آموزگاران برگزیده ای از خراسان جنوبی بودند که از سال ٩٢ به طرح"با من بخوان" پیوسته اند و در پایه های پیش دبستانی و اول دبستان در پنج شهرستان قاین، نهبندان، درمیان، خوسف و بیرجند در استان خراسان جنوبی فعالیت می کردند.

در این اردو ٧٠ نفر از آموزگاران و مربیان در دو نوبت سه روزه راهی تهران شدند و هر گروه در سه روز اقامت خود در کارگاه های پیشرفته آموزشی "با من بخوان" شرکت کردند.

از مربیان برگزیده طرح با من بخوان خراسان جنوبی در تهران تقدیر شد

برای هر گروه در روز نخست  کارگاه های محیط زیست، ادبیات کودکان و کتاب های باکیفیت، تصویرگری کتاب کودک و آموزش فن بیان و بلندخوانی برگزار شد و در روز دوم کارگاه های پیشرفته بلندخوانی به اجرا درآمد. در این کارگاه مربیان بر پایه دو سال و اندی تجربه عملی در کلاس های خود، توانستند در کنار یکدیگر و در حضور آموزشگران به نقاط قوت و ضعف کار خود پی ببرند. هدف از برگزاری این کارگاه ها تشویق مربیان و افزایش توانمندی و اعتماد به نفس آن ها  در اجرای هر چه بهتر برنامه های آینده با من بخوان در منطقه بوده است.

از مربیان برگزیده طرح با من بخوان خراسان جنوبی در تهران تقدیر شد

مربیان در طول اقامت خود در تهران از برج میلاد، مجتمع پردیس کورش، پارک آب و آتش، بازار جدید و قدیم تجریش و چند مکان مذهبی و زیارتی نیز دیدن کردند.

از مربیان برگزیده طرح با من بخوان خراسان جنوبی در تهران تقدیر شد

طرح با من بخوان در خراسان جنوبی که از سوی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و پشتیبانی جامعه یاوری فرهنگی اجرا می شود، در سال نخست ۸۰۰ کودک پیش دبستانی در شهرستان‌های قاین و نهبندان را پوشش داد. در سال دوم این شمار به بیش از ۲۵۰۰ کودک در شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان افزایش یافت. در این مدت کارشناسان برنامه ۴۶ کارگاه آموزشی برای ۱٢۵ آموزگار و مربی برگزار کرده‌اند.
 

با برنامه با من بخوان در خراسان جنوبی بیشتر آشنا شویم

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۰۵-۲۶ ۱۱:۴۷
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.