دهمین مرکز فراگیر کانون در گرگان گشایش یافت

دهمین مرکز فراگیر کانون در گرگان گشایش یافت

دهمین مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای کودکان دارای نیازهای ویژه (نابینا، ناشنوا و کم‌توان جسمی‌حرکتی) در شهر گرگان استان گلستان گشایش یافت. مرکز شماره ۳ کانون گرگان با بهسازی به مرکزی فراگیر برای استفاده کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه از خدمات کانون در کنار دیگر اعضا تبدیل شده است.

عبدالرحیم سیفی مدیرکل کانون استان گلستان در آیین گشایش این مرکز از کانون پرورش فکری به عنوان پایگاهی برای شناسایی و پرورش استعدادهای همه ی کودکان و نوجوانان یاد کرد. در نظام فراگیر، باور اصلی این است که همه کودکان بدون توجه به محدودیت‌ها می‌توانند یاد بگیرند. آمادگی کودکان با نیازهای ویژه برای ورود به جامعه و استفاده از فرصت‌های آموزشی و تربیتی از مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی مراکز فراگیر در کانون است و انتظار داریم با حمایت مسوولان و جلب مشارکت خیران در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی این گونه مراکز در سایر شهرستان‌های استان باشیم.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر ایران دارای ۱۰ مرکز فراگیر شامل ۵ مرکز در تهران و ۵ مرکز در شهرهای اصفهان، بندرعباس، زاهدان، گرگان و زنجان است.

 

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۰۹-۰۷ ۱۳:۱۶
منبع:
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.