پلنگ کوچولوی شیطون

پلنگ کوچولوی شیطون

کتاب «پلنگ کوچولوی شیطون» از سری کتاب‌های شش‌گانه مجموعه «نخستین هیجان‌های من» است.

کتاب‌های «نخستین هیجان‌های من» مجموعه‌ای از داستان‌های جذاب و سرگرم کننده‌ است که به کودکان کمک می‌کند تا احساس‌های خود را بهتر بشناسند، آن‌ها را بیان کنند و با دیگران به مشارکت بگذارند. کودکان از این طریق می‌آموزند که داشتن این احساس‌ها طبیعی است و همه انسان‌ها در زندگی با آن‌ها مواجه خواهند شد.

در کتاب «پلنگ کوچولوی شیطون»، پلنگ کوچولوی شیطون منتظر پدر و مادرش است. و حالا پلنگ کوچولو کارهایی که قرار است با پدر و مادرش انجام دهد را برای دوستانش نمایش می‌دهد. او به هر طرف می‌پرد و...

مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» از مقوای بهداشتی ایندربرد با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است و برای گروه سنی صفر تا ۶ سال مناسب است.

دیگر عنوان‌های مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» شامل «آهو کوچولوی ترسو»، «کرگدن کوچولوی خودخواه»، «سوسمار کوچولوی خوش‌حال»، «گورخر کوچولوی حسود» و «شیر کوچولوی عصبانی» است.

درباره‌ نویسنده‌‌ و تصویرگر کتاب «پلنگ کوچولوی شیطون»

ماریون بیله، تصویرگر فرانسوی، در سال ۱۹۸۲ میلادی در شهر لیون فرانسه به دنیا آمد. او دانش‌آموخته تصویرگری کتاب کودک است و تاکنون تصویرگری کتاب‌های زیادی را انجام داده است. کتاب‌های او به زبان‌های گوناگون منتشر شده است.

 

 

شناسنامه کتاب:
نویسنده
Marion Billet, ماریون بیله
تصویرگر
  • Marion Billet
  • ماریون بیله
نگارنده معرفی کتاب:
برگردان (متن)
  • علی عباسی
سال نشر
۱۳۹۷

ديدگاه شما

پرسش و پاسخ