سفر، موضوع فراخوان هفتمین مسابقه بین‌المللی نقاشی تهران کودکان و نوجوانان

سفر، موضوع فراخوان هفتمین مسابقه بین‌المللی نقاشی تهران کودکان و نوجوانان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فراخوان هفتمین مسابقه و نمایشگاه دوسالانه بین‌المللی نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان با دو موضوع "سفر" و "آزاد" و با تاکید بر اهمیت بالا بردن سطح آگاهی مخاطبان در زمینه حفظ محیط زیست و اثرات آن بر زندگی انسان‌ها منتشر کرد.

کانون پرورش فکری در ادامه فعالیت‌های زیست محیطی خود تلاش می‌کند تا با برپایی این جشنواره، توجه کودکان و نوجوانان را به اهمیت این موضوع حیاتی به ویژه بحران‌هایی که محیط زیست را تهدید می‌کند جلب کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، در این مسابقه تلاش بر این است تا  کودکان به خلق آثار هنری تشویق و قدرت تخیل و خلاقیت آنان را تقویت کند.

بر اساس این فراخوان کودکان و نوجوانان علاقه‌مند در چهار گروه ‌سنی ۳ تا ۶ سال، ۷ تا ۹ سال، ۱۰ تا ۱۲ و ۱۳ تا ۱۶ سال می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. کودکان و نوجوانان در انتخاب تکنیک آزادند و تا پایان آبان ۹۲ فرصت دارند تا آثارشان را به دبیرخانه مسابقه بفرستند.

نشانی دبیرخانه مسابقه: تهران خیابان دکتر فاطمی خیابان حجاب مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان صندوق پستی: ۱۳۶۱۴۱۴۵

 

دیدگاه ها

آیا میتوانیم نقاشی های خود را در مورد"سفر" اینتر نتی بفرستیم؟


ديدگاه شما

عضویت در کانال تلگرام