شورای انتخاب آثار جشنواره بیست و دوم تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شد

شورای انتخاب آثار جشنواره بیست و دوم تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شد

شورای انتخاب آثار بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی و مسابقه تئاتر خیابانی و بخش تئاتر خردسالان جشنواره بیست و دوم تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شد.

منصور خلج، احمد بیگلریان و منوچهر اکبرلو به عنوان شورای انتخاب بخش مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره بیست و دوم تئاترکودک و نوجوان معرفی شدند.
منصور خلج نویسنده، کارگردان و پیشکسوت تئاتر که تاکنون آثار مختلف در حوزه تئاتر ویژه کودک و نوجوان اجرا کرده است، احمد بیگلریان نویسنده و کارگردان و بازیگر پیشکسوت تئاتر کودک و نوجوان که تا کنون چندین کتاب در این زمینه از او منتشر شده و منوچهر اکبرلو نویسنده، منتقد، پژوهشگر تئاتر و مجری برنامه تلویزیونی «مجله تئاتر» کار ارزیابی و معرفی آثار بخش مسابقه نمایشنامه نویسی کودک و نوجوان را بر عهده دارند.
همچنین در بخش تئاتر خردسالان و مسابقه تئاتر خیابانی نیز مجتبی کاظمی، پوپک عظیم‌پور، محمد عاقبتی، وحید لک و فاطمه ابرار پایدار از طرف شهرام کرمی دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به عنوان شورای انتخاب معرفی شدند.
مجتبی کاظمی بازیگر پیشکسوت تئاتر خردسالان، کودک و نوجوان که بیش از سی سال در نمایش‌های مختلف به چهره ای شناخته شده برای بچه‌ها تبدیل شده است، پوپک عظیم‌پور نویسنده، پژوهشگر، مترجم و استاد دانشگاه در کنار محمد عاقبتی نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر، وحید لک کارگردان تئاتر و فاطمه ابرار پایدار مدرس و کارگردان جوان تئاتر کودک و نوجوان به عنوان شورای انتخاب دو بخش مسابقه تئاتر خیابانی و تئاتر خردسالان حضور خواهند داشت.  

شورای انتخاب با ارزیابی تقاضای هنرمندان و گروه‌های نمایشی آثار منتخب را جهت شرکت در جشنواره معرفی خواهد کرد.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی ۹ تا ۱۴ مهرماه در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۰۶-۰۲ ۱۴:۲۴
منبع:
ایران تئاتر
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.