فهرست کتاب برای کلاس پنجمی ها در نوروز ۱۳۹۷

فهرست کتاب برای کلاس پنجمی ها در نوروز ۱۳۹۷

سایت کتابک فهرست کتاب های ویژه نوروز را مخصوص کلاس پنجمی ها به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۷ معرفی می‌کند. این کتاب‌ها برای خلاصه‌سازی نیز مناسب هستند.

نوروز امسال، بنابر تاکید آموزش و پرورش، کودکان در بسیاری از استان‌های ایران، خواندن کتاب‌های مناسب گروه سنی خود و خلاصه‌سازی آن‌ها را جایگزین حل پیک‌های شادی خواهند کرد. بر همین اساس، سایت کتابک فهرست کتاب‌هایی مخصوص هر پایه را از پیش‌دبستان تا سال ششم دبستان معرفی خواهد کرد.

همچنین پیش از آغاز تعطیلات نورورزی، روش‌های درست خلاصه‌سازی کتاب‌ها را در اختیار مادران و پدران، مربیان و آموزگاران قرار خواهد داد تا به دانش‌آموزان و کودکان خود آموزش دهند.

روش‌های گوناگون خلاصه‌سازی:

خلاصه سازی از راه‌های گوناگون

نقشه داستان چیست و چه نقشی در یادگیری کودکان دارد؟

فهرست کتاب برای کلاس پنجمی ها در نوروز ۱۳۹۷

فهرستی که در ادامه کتابک به شما پیشنهاد می‌دهد، کتاب‌های ویژه کلاس پنجمی ها است. در پایین هر کتاب، لینک معرفی و همچنین لینک خرید کتاب از کتاب هدهد قرار داده شده است. گفتنی است افزون بر این کتاب‌ها، از بسته‌های نوروزانه کتاب هدهد ویژه ۱۰ تا ۱۲ سال نیز می‌توانید برای کودکان کلاس پنجمی خود استفاده کنید. همچنین اگر فکر می‌کنید سطح کتاب‌های معرفی‌شده در فهرست کتاب برای کلاس پنجمی ها برای کودکان شما مناسب نیست، می‌توانید از فهرست کتاب برای کلاس چهارمی ها یا فهرست کتاب‌های کلاس ششمی ها نیز استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر کتاب می‌توانید با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرید.

۱. بنفشه‌های عمو نوروز

۲. سه پرسش

۳. فرشته پدربزرگ

۴. آستین نو بخور پلو

۵. فلیکس در سرزمین پرسش‌ها

۶. تعطیلات خوش بگذره مانولیتو

۷. آهنگ تار کولی

۸. آمبر براون یک مدادشمعی نیست

۹. اگر...

۱۰. مانولیتو به سفر می‌رود

۱۱. من و بازار خیریه (غیرمنصفانه) مدرسه


کتاب برای کلاس پنجمی ها

ديدگاه شما