معرفی سایت کتابک و با من بخوان به مادربزرگ ها

معرفی سایت کتابک و با من بخوان به مادربزرگ ها

موسسه رنگین کمان سپید در گردهمایی عمومی آبان ماه خود سایت کتابک و برنامه  با من بخوان را به اعضا خود معرفی کرد.

مرکز روزانه رنگین کمان سپید، مرکز فرهنگی آموزشی ویژه میانسالان و سالمندان است و یکی از اهداف آن ایجاد و تقویت ارتباط میان نسلی و پیوند میان نوه ها با مادربزرگ ها و پدربزرگ ها است و در این راستا به طور مرتب برنامه ها و کلاس های گوناگونی برگزار می شود.

این گردهمایی با عنوان "چرا مطالعه؟" برگزار شد و در آن افزون بر برنامه های ویژه، سایت کتابک و امکانات و بخش های آن و همچنین برنامه "با من بخوان" معرفی شد. در پایان این برنامه نیز "سوگند نامه ی خواندن" که در سایت کتابک منتشر شده، خوانده شد و به شرکت کنندگان پیشنهاد شد پوستر این سوگند نامه را برای نوه های شان تهیه و هدیه کنند.

مرکز روزانه رنگین کمان سپید در بهمن ماه ۱۳۸۰ شکل گرفت و از سال ۸۴ با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور به عنوان نخستین مرکز روزانه ویژه سالمندان و میانسالان فعالیت خود را ادامه داده است. این مرکز در سال ۹۱ جایزه نهاد مروج علم را از انجمن ترویج علم ایران دریافت کرد.
 

پوستر سوگندنامه خواندن را از این جا دانلود کنید

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲-۰۹-۰۹ ۱۰:۳۸
متن سفارشی:

دیدگاه ها

سلام ، من یکی از افرادی هستم که ۳ سال پیش برحسب حسن تصادف با مؤسسه رنگین کمان آشنا شدم و به این خاطر خدای را سپاسگزارم ، در این مؤسسه اولین چیزی که گرفتم انرژی مثبت و تقویت اعتمادبه نفسم بود ،
در اینجا بود که به این باور رسیدم که در هر سنی باشد من میتوانم ، می توانم تا به آخر روی پای خود باشم تواناییهایم را به روز کنم و با فرزندان و نوه هایم ارتباط بهتری برقرار کنم . من در این مؤسسه با کامپیوتر و اینترنت آشنا شدم و اکنون در اینجا هستم ، من خودم را یافتم ، حتی در اینجا به خیلی چیزها دست یافتم .
من اول از خدا و بعد از رنگین کمان ممنونم .


اگر مادر بزرگ نشدهام که کتاب برایش بخوانم اما دوست دارم در گردهمای های مربوط به ان شرکت کرده و بارها سوگند کتاب خوانی را تکرار کنم گرده همایی پر مغزی بود گر چه دیر رسیدم در رابطه با ان نقاشی
رسم کردم و کلمه کتاب دوست من را در وسط ان نوشتم یزدانجو


ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.