فرانکلین دوچرخه سواری می‌كند

فرانکلین دوچرخه سواری می‌كند

فرانکلین نمی‌تواند بدون چرخ‌های كمكی دوچرخه سواری ‌كند، اما دوستانش می‌توانند. او كه بر سر این موضوع اعتماد به نفس خود را از دست داده است، تصمیم‌ می‌گیرد دیگر دوچرخه‌سواری نكند.

اما مادرش توانایی‌هایشرا به او یادآوری می‌كند و با نشان دادن راه درست برخورد با این مشكل، دوچرخه‌سواری را به او یاد می‌دهد. خواندن این كتاب برای كودكانی كه مشكل عدم اعتماد به نفس دارند، پیشنهاد می شود.

اولین روز مدرسه، پتوی فرانکلین، خواهر کوچولوی فرانکلین، فرانکلین دروغ می گوید، عجله کن فرانکلین، دوست جدید فرانکلین، فرانکلین با بچه های مدرسه به اردو می رود، فرانکلین رئیس می شود، فرانکلین به بیمارستان می رود، فرانکلین در تاریکی، فرانکلین در صحنه، فرانکلین فوتبال بازی می کند، فرانکلین گم می شود، فرانکلین می‌گوید دوستت دارم، فرانکلین نامرتب است، فرانکلین و دندان شیری، فرانکلین و جشن هالووین، فرانکلین و دوستانش به موزه می روند، فرانکلین و روز دوستی، فرانکلین و رعد و برق، فرانکلین و روز شکر گزاری، فرانکلین و هدیه سال نو، فرانکلین یک کیسه خواب دارد، فرانکلین دوربین عکاسی پیدا می کند، فرانکلین و روز درخت کاری، فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد، روز بد فرانکلین، فرانکلین به مدرسه می رود ... از دیگر داستان های این مجموعه است که به فارسی برگردانده شده است.

 

 

 

 

شناسنامه کتاب:
ناشران
نویسنده
Paulette Bourgeois, پالت بورژوا
برگردان (متن)
  • شهره هاشمی
سال نشر
۱۳۸۴

ديدگاه شما