موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک

Mahak Society to Support Children with Cancer
موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک یک سازمان غیردولتی است که در سال ۱۳۷۰ به ثبت رسید و از همان زمان فعالیت رسمی خود را برای پشتیبانی کودکان مبتلا به سرطان آغاز کرد.

از همان ابتدای تاسیس، با یاری نیروهای متخصص و اعضا داوطلب و مراقبت های ویژه از بیماران و خانواده های آنان در کنار پیشرفت های علم پزشکی آمار مرگ کودکان در اثر بیماری سرطان را از ۷۵ درصد در دهه ۶۰، به ۲۵ درصد در دهه ۸۰ رساند. موضوع فعالیت مؤسسه محک، انجام امور خیریه در زمینه های پزشکی، پژوهشی، پیشگیری، درمانی، خدماتی، بهداشتی، بیمارستانی، رفاهی و صرفا در جهت حمایت از کودکان مبتلا به سرطان است. حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنان در بخش خیریه، درمان کودکان مبتلا به سرطان در چهارچوب منشور حقوق بیمار و بر اساس جدید ترین و کارآمد ترین روش ها و آخرین دست آوردهای علم پزشکی در بخش درمان و انجام تحقیقات علمی در زمینه بیماری سرطان برای کشف علل بروز بیماری، روش های تشخیص، پیشگیری و روش های نوین درمان ماموریت این سازمان است.

محک با توجه به نقش مشارکت مردمی در جامعه با شعار محک یعنی "ما را یاری دهید و از ما یاری بخواهید" فعالیت های خودرا سازمان دهی می کند. دستاورد اخیر محک با مشارکت مردمی ساخت بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک است .

راهنما
نشانی: 
تهران، ابتدای بزرگراه ارتش، سه راه ازگل، بلوار اوشان، بلوارمحک، بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک
تلفن: 
۲۲۴۹۰۵۵۴-۷

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.