گروه فرهنگی اجتماعی کیانا

گروه فرهنگی اجتماعی کیانا

  گروه فرهنگی اجتماعی کیانا با هدف بالابردن سطح آموزش و فرهنگ کودکان کار و خیابان و در ادامه توانمندسازی کودکان کار و خیابان و زنان سرپرست خانوار بر اساس آیین نامه اجرایی تاسیس سازمانهای غیر دولتی تاسیس گردید .شخصیت حقوقی گروه فرهنگی اجتماعی کیانا به شماره ثبت ۶۶۰ مورخ ۲۵/۱۲/۸۲ تحت عنوان اختصاری گروه کیانا در سازمان ثبت اسناد و املاک کرج به ثبت رسید.

  گروه فرهنگی اجتماعی کیانا در ابتدا مجوز فعالیت خود را در دی ماه ۱۳۸۲ از فرمانداری محترم کرج جهت فعالیت در شهرستان کرج و حومه آن اخذ نمود و سپس با گسترش فعالیت های خود مجوز بهزیستی استان تهران را در سال ۱۳۷۸ دریافت نمود . بعد از آن نیز طی فعالیت های مشترک سه جانبه با وزارت کشور و یونیسف ایران از سال ۱۳۸۸ مجوز سالانه خود را در خصوص اجرای پروژه مشترک از اداره اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور دریافت نموده است. این گروه در طول ۱۰ سال فعالیت خود از حمایت بی دریغ جوانان و نیروهای انسانی داوطلب استفاده نموده و در جهت تعالی فعالیت های گروه قدمهای مثبت و رو به رشدی را برداشته است.

 در کنار استفاده از نیروی انسانی داوطلب و اعضاء وابسته به گروه، بخشی از فعالیت های گروه توسط افراد موظف و اجرایی انجام تا در پروژه های تعریف شده در زمان خود و با کیفیت مناسب خدمات دهی به گروه هدف برنامه ریزی و سازماندهی شود.

 

راهنما
نشانی: 
کرج- خیابان شهید بهشتی- میان جاده- بلوار باغستان- انتهای کوچه ششم- پلاک ۱۴
تلفن: 
۳۴۳۴۳۳۸۲- ۲۶

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.