گورخر کوچولوی حسود

عنوان لاتین
petit zebre est jaloux

کتاب «گورخرکوچولوی حسود» از سری کتاب‌های شش‌گانه مجموعه «نخستین هیجان‌های من» است.

کتاب‌های «نخستین هیجان‌های من» مجموعه‌ای از داستان‌های جذاب و سرگرم‌کننده است که به کودکان کمک می‌کند تا احساس‌های خود را بهتر بشناسند، آن‌ها را بیان کنند و با دیگران به مشارکت بگذارند. کودکان از این طریق می‌آموزند که داشتن این احساس‌ها طبیعی است و همه انسان‌ها در زندگی با آن‌ها مواجه خواهند شد.

در کتاب «گورخر کوچولوی حسود»، گورخر کوچولو در حال بازی‌کردن با دوستانش است که پدرش به دنبالش می‌آید. او از پدرش می‌خواهد که با آنها بازی کند و وقتی پدر گورخر کوچولو با بقیه حیوان‌ها بازی می‌کند گورخر کوچولو ناراحت می‌شود و احساس حسودی می‌کند...

مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» از مقوای بهداشتی ایندربرد با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است و برای گروه سنی صفر تا ۶ سال مناسب است.

دیگر عنوان‌های مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» شامل «سوسمار کوچولوی خوشحال»، «آهو کوچولوی ترسو»، «پلنگ کوچولوی شیطون»، «کرگدن کوچولوی خودخواه» و «شیر کوچولوی عصبانی» است.

درباره نویسنده و تصویرگر کتاب «گورخرکوچولوی حسود»

ماریون بیله، تصویرگر فرانسوی، در سال ۱۹۸۲ میلادی در شهر لیون فرانسه به دنیا آمد. او دانش‌آموخته تصویرگری کتاب کودک است و تاکنون تصویرگری کتاب‌های زیادی را انجام داده است. کتاب‌های او به زبان‌های گوناگون منتشر شده است.

برگردان
علی عباسی
تصویرگر
Marion Billet, ماریون بیله
سال نشر
۱۳۹۷
نویسنده
Marion Billet, ماریون بیله
نگارنده معرفی کتاب
پدیدآورندگان
Submitted by editor3 on